Menu
Your Cart

Unisex Tester Parfüm

Unisex parfüm nedir? 

Basitçe söylemek gerekirse, unisex parfümler her iki cinsiyet tarafından da kullanılabilinen  melez bir koku türüdür. Unisex parfümler üretilmeden önce sadece erkekler için parfüm ya da kadınlar için parfüm satın alma seçeneği vardı, şimdi her ikisi için de aynı parfüm satın alınabilinmektedir. 

Bu kokuların çalışma şekli, pozitif olarak hafif ve narin kalmaktır. Bu nedenle, diğer cinsiyete özgü kokular gibi güçlü veya aşırı güçlü değildirler. Aynı zamanda mükemmel bir denge elde etmek için meyve ve orman gibi cinsiyetsiz  “nötr” notalarını kullanırlar. Ama karşı cinsle aynı kokuyu duymak için endişelenmenize gerek yok.  Çünkü ikiniz de tek bir parfüm paylaşıyorsunuz. Unisex parfümler gerçekten eşsiz, kişiselleştirilmiş bir koku vermek için feromonlarınız ve doğal vücut ısınızla etkileşime girer ve  böylece iki kullanıcı aynı şekilde kokmaz. 

Unisex testser parfüm reyonumuzda Dünyaca ünlü marka parfümlerin testerlarıyla oluşturduğumuz tester parfüm unisex koleksiyonumuzu sizlerin beğenilerine sunduk. Mağazamızda bulundan diğer ürünlerimiz gibi unisex tester parfüm fyatları da en uygun şekilde satışa sunulmak amacıyla makul bir çerçevede tutuldu.

Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 169 (5 Sayfa)