Menu
Your Cart

Erkek Tester Parfüm

Binlerce yıllık geçmişi olan parfüm, ilk kez Fransız parfüm evi Caron, tarafından 1934 yılında sadece erkeklere yönelik ilk kokuyu piyasaya sürerek parfüm tarihinde erkek parfümleri olarak yerini aldı. 1960'ların ortalarında erkeklerin kokuya daha fazla önem vermeye başlamasıyla Dior Sauvage gibi çığır açan erkek parfümleri ortaya çıkmaya başladı. 

Erkek parfüm tarihçesi o zamandan beri, birbirini takip eden her on yıl, genellikle önceki dönemlerin gelişmiş versiyonları olarak yeni eğilimlerin ortaya çıkarak gelişmesi şeklinde ilerlemiştir. Yetmişlerin eğreltiotu kokularından, bombastik seksenlere, uber-hafif narenciye kokularla doksanlara, duması sıcak kokular derken, günümüzün yenilebilir gurme kokularına kadar bir süreç geçirdi. 

Günümüzde sektörde mevcut olan tüm marka parfüm tester koleksiyonumuzda erkek tester parfüm çeşitleriyle oluşturduğumuz tester erkek parfümleri bu reyonumuzda beğenilerinize sunulmuştur. Reyonumuzdaki erkek tester parfüm fiyatları mümkün olduğunca optimal oranlarda tutularak, uygun koşullarda size ulaştırılması hedeflenmiştir.


Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 257 (7 Sayfa)

Erkek parfüm ve koleksiyonlarında erkek parfümleri de bulunan üretici kuruluşların perakende satış kanallarında, müşterilerinin satın almadan önce denemeleri amacıyla tanıtım amaçlı ücretsiz bayilerine vermiş olduğu ürünlere erkek tester parfüm denilmektedir. Kısaca belirtmek gerekirse, orijinal parfümlerin tanıtım amaçlı üretilmiş olanlarına tester erkek parfüm tanımı kullanılmaktadır.


Orijinal erkek tester parfümleri, kolay temin edilebilinen ürünler olmayıp, ülkemizdeki fiziki parfüm satış noktalarında kısıtlı sayılarda ve ancak kendilerine yetecek kadar bulunmaktadır. Kuruluşumuz, Dünya çapında yapmakta olduğu kapsamlı organizasyonlar vasıtasıyla tedarik sağlayarak orijinal erkek tester parfümlerini satışa sunmaktadır. Orijinal tester parfüm satın almadan önce bu konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.


Tester Erkek parfüm fiyatları, ürünün markası ve tedarik koşulları göz önünde tutularak belirlenmektedir. Her markanın kendine özel bir fiyat ve tester parfüm sunumu politikası olması nedeniyle erkek tester parfüm fiyatları da maliyet açısından değişkenlik göstermektedir. Ancak satışa sunulan parfümlerle tester parfüm fiyatları kıyaslandığında ürüne göre yarı fiyattan, üçte birine kadar değişebilen oranlarda ucuz parfüm satın alma olanağı sunmaktadır. Bu nedenle ucuz tester parfüm almak, satış için üretilmiş olan parfüm almaktan daha avantajlı olacaktır.


Tüm tester parfümlerde olduğu gibi, satın alacağınız ürün orijinal tetster parfüm ise, satışta olan parfümün tüm özelliklerine sahip, formülasyon ve içerik açısından aynı demektir. Bu nedenle sektörel faaliyetlerinde işinin uzmanı kuruluşlardan erkek tester parfüm satın almak güvenlidir denilebilir.