Menu
Your Cart

Bayan Tester Parfüm

Temiz çamaşır veya taze şeftali gibi belirli bir kokuyu kokladığımızda, bu kokuyu anında ve bilinçsizce hafızamızın bir bölümüne kaydederiz. Koku duyguları uyandırabilir ve sahip olduğumuzu unuttuğumuz anıları bize hatırlatabilir. Parfüm, oldukça basit bir şekilde en sık kullanılan kokuların bazılarının, eşsiz bir koku üretmek için ustalık ve sanatın bir araya gelmesiyle ortaya çıkartılan ve özellikle bayanların vaz geçemediği önemli bir kozmetik ürünüdür.

Parfümler, dini tören ve ayinlerde kullanımının yanı sıra, insanlar tarafından kötü kokularını maskelemek ya da hoş bir koku yaymak amacıyla ilk kullanılmaya başlamasıyla birlikte bayanlar tarafından çok sevilmiş ve ardından yavaş yavaş bayan parfüm çeşitliliği ortaya çıkmaya başlamıştır. Gününümüzde ise artık büyük bir endüstri haline gelmiş bulunmaktadır.

Tetser bayan parfümleri ile oluşturduğumuz bayan tester parfüm reyonumuzda, dünyaca ünlü marka tester parfümleri bir araya getirdik. Reyonumuzda bayan tester parfüm fiyatlarını en makul şekilde oluşturmaya çalıştırarak tester parfüm satın alımıyla ilgili en uygun koşulları oluşturmayı hedefledik.

Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 457 (12 Sayfa)

Üreticilerin, test, tanıtım ve ayrıca kırılmalara karşı telafi amacıyla satıcı kuruluşlara ücretsiz olarak vermiş oldukları bayan parfümlerine bayan tetster parfüm denilmektedir. Üretici kuruluşlar bu hamleleriyle, müşterilerinin parfümlerini satış öncesi deneme yoluyla satın almalarına olanak sunarak satışlarını artırmayı hedeflemektedirler. Bir tür tester parfüm satışı faaliyetlerini teşvik edici hamle de denilebilir.

Bayan tester parfümleri, alışveriş merkezlerinde ya da farklı yerlerde bulunan parfümeri mağazalarından satın alabilmek neredeyse olanaksız bir durumdur. Bayan tester parfüm tedarik edebilmek için Dünya çapında bir tedarik organizasyonu gerekmekte olup, sektör olarak ancak tecrübeli ve bu konuyla ilgili profesyonel faaliyetlerde bulunan kişilerce temin edilebilmektedir. Kuruluşumuz da tester parfümcü olarak 2009 yılından bu yana edindiği tecrübe, bağlantı ve bilgi birikimiyle ithal bayan tester parfüm çeşitlerini sizlerle buluşturmanın gayreti ve çabası içerisindedir.    

Bayan tester parfüm gerçektir. Ancak bayan tester parfüm satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır ki, maalesef replika parfüm de denilen sahte parfümler de tester parfüm tanımıyla satışa sunulmaktadır. Bu nedenle tester parfüm satın alacağınız kişi ya da firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir.Unutmayın, sadece orijinal bayan tester parfüm gerçektir. 

Tester parfüm fiyatları satışta olan raf ürünleri ile kıyaslandığında önemli ölçüde daha ucuz oldukları gözlemlenmektedir. Bayan tester parfüm fiyatları da aynı şekilde kıyaslandığında yarı yarıyadan üçte birine kadar markasına, tedarik koşullarına ve bulunabilirlik durumuna göre daha uygun fiyatlar  ortaya koymaktadır. Bu nedenle bayan tester parfümler daha ucuz fiyatlarla satılmaktadır.

Mağazamızda bulunan tüm tester parfümler gibi bayan tester parfümlerimiz de, orijinal markaların orijinal tester parfüm ürünlerinden oluşmaktadır.