Bayan Tester Parfüm | Orjinal Tester Parfüm | En Uygun Fiyatlarla
Menu
Your Cart

Bayan Tester Parfüm

Bir gül, bir zambak, bir papatya veya bir kahvenin kokusu. Bir baharatın, bir havanın kokusu. Biz insanların ne çok dikkatini çekiyor değil mi? Peki bu güzel kokuları her an hissetmek hatta bu farklı kokuları bir kombin ile buluşturarak tenimize sürmek harika bir his değil mi? İşte parfüm, yüz yıllar öncesinde Fransızlar tarafından tam da bunlar amaçlanarak ve kötü kokulardan arınmak amacı ile ortaya çıkmıştır. Birbirine tamamlayan bazı kokuların bir sanat ile bir araya getirilmesi ile ortaya çıkan parfüm, iz bırakmak isteyen insanların her zaman ilk tercihi olmuştur.

Yüz yıllar içinde birbirinden farklı insanların ve markaların büyük araştırmalar ve çalışmalar sonucu ortaya koyduğu parfümler her zaman kendisine alıcı bulmuştur. Zaman içinde gittikçe özel ve manalı bir hal almaya başlayan parfüm, bu yüzden maliyetlerin de artmasına sebep olmuştur. İşte bu yüzden ortaya çıkan tester parfüm furyası, insanlara istedikleri kokulara daha uygun fiyatlara ulaşmak imkanı sağlamıştır. Orijinal tester parfümler ile istediğiniz her markanın, her kokunun gerçekliğini teninizde hissetme imkanına sahipsiniz.

Özellikle şıklık ve zarafetin sadece giyinmek ve makyaj yapmak ile kalmadığının bilincinde olan kadınların bir numaralı tercihi olan  bayan tester parfüm  çeşitleri oldukça rağbet görüyor.  Bayan  tester  parfüm çeşitlerinde yüzlerce farklı marka ve ürüne sahip olan web sitemiz, sizi orijinal tester parfümler ile buluşturarak şıklık ve zarafetinizi tamamlayama yardımcı oluyor.

CAROLİNA HERRERA RED 100 MLCAROLİNA HERRERAÜrün Açıklaması:Amerikalı ünlü modacı Carolina Herrrera, moda sektörüne girmeden önce dünyanın en şık kadınları arasında parmak ile gösterilen bir kişiydi. Akabinde girdiği esans ve koku sektöründe de bu iddiasını sürdürmeye devam etti. Kendi..
285,00TL
Vergiler Hariç:285,00TL
DKNY DONNA MYNY NEW YORK 100 MLÜrün Açıklaması:DKNY Donna Karan Myny, özellikle 2000’li yılların başlarında spor ayakkabı konusunda yaptığı devrim ile dikkatleri üzerine çeken Amerika menşeili dünyaca ünlü bir marka olmayı başarmıştır. Akabinde giyim, çanta ve kozmetik alanlarında da başarı..
285,00TL
Vergiler Hariç:285,00TL
CAROLİNA HERRERA QUEENS 100 MLÜrün Açıklaması:Caroline Herrera, kozmetik ve parfümeri dünyasında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan bir modacıdır. Kendi döneminin en şık ve zarif kadınları arasında gösterilen Caroline Herrera modacılıkta göstermiş olduğu başarıyı parfümeri sektörüne de ..
284,00TL
Vergiler Hariç:284,00TL
VİCTORİA’S SECRET BOMBSHELL EDP KADIN PARFÜMÜ 100 MLÜrün Açıklaması:Victoria’s Secret Bombshell, markanın her zaman hedeflediği seksi olma ve tutkulu görünme hedeflerine parfümeri konusunda ulaştığının en büyük kanıtı olmayı başardı. Victoria’s Secret Bombshell EDP Kadın Parfümü 100 Ml ile bayan..
242,00TL
Vergiler Hariç:205,08TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 457 (12 Sayfa)

Üreticilerin, test, tanıtım ve ayrıca kırılmalara karşı telafi amacıyla satıcı kuruluşlara ücretsiz olarak vermiş oldukları bayan parfümlerine bayan tetster parfüm denilmektedir. Üretici kuruluşlar bu hamleleriyle, müşterilerinin parfümlerini satış öncesi deneme yoluyla satın almalarına olanak sunarak satışlarını artırmayı hedeflemektedirler. Bir tür tester parfüm satışı faaliyetlerini teşvik edici hamle de denilebilir.

Bayan tester parfümleri, alışveriş merkezlerinde ya da farklı yerlerde bulunan parfümeri mağazalarından satın alabilmek neredeyse olanaksız bir durumdur. Bayan tester parfüm tedarik edebilmek için Dünya çapında bir tedarik organizasyonu gerekmekte olup, sektör olarak ancak tecrübeli ve bu konuyla ilgili profesyonel faaliyetlerde bulunan kişilerce temin edilebilmektedir. Kuruluşumuz da tester parfümcü olarak 2009 yılından bu yana edindiği tecrübe, bağlantı ve bilgi birikimiyle ithal bayan tester parfüm çeşitlerini sizlerle buluşturmanın gayreti ve çabası içerisindedir.    

Bayan tester parfüm gerçektir. Ancak bayan tester parfüm satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır ki, maalesef replika parfüm de denilen sahte parfümler de tester parfüm tanımıyla satışa sunulmaktadır. Bu nedenle tester parfüm satın alacağınız kişi ya da firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir.Unutmayın, sadece orijinal bayan tester parfüm gerçektir. 

Tester parfüm fiyatları satışta olan raf ürünleri ile kıyaslandığında önemli ölçüde daha ucuz oldukları gözlemlenmektedir. Bayan tester parfüm fiyatları da aynı şekilde kıyaslandığında yarı yarıyadan üçte birine kadar markasına, tedarik koşullarına ve bulunabilirlik durumuna göre daha uygun fiyatlar  ortaya koymaktadır. Bu nedenle bayan tester parfümler daha ucuz fiyatlarla satılmaktadır.

Mağazamızda bulunan tüm tester parfümler gibi bayan tester parfümlerimiz de, orijinal markaların orijinal tester parfüm ürünlerinden oluşmaktadır.